Yengeç Burger, Yengeç Etinden Mi Yapılıyor?

SüngerBob izleyen bir nesil Yengeç Burger'in nefis burger tarifini merak ederek büyüdü. Bu yazımızda Yengeç Burger, yengeç etinden mi yapılıyor bunu açıklayacağız.

SüngerBob izleyen nesil, Bay Yengeç’in sır gibi sakladığı burger tarifini bir dönemler oldukça fazla merak etmiştir. Şimdilerde Yengeç Burger ile ilgili korkunç bir iddia ortaya atıldı. Ortaya atılan iddiaya göre Yengeç Burger’in sır gibi korunan sırrı burgerin yengeç etinden yapılıyor olduğu. Peki bu iddiaların kanıtları neler? Bu yazımızda Yengeç Burger’in yengeç etinden yapıldığı iddialarını destekleyen kanıtları sıraladık.

Yengeç Burger, Yengeç Etinden Yapılıyor Olabilir

Yengeç Burger tarifinin gizli olmasının sebebinin Bay Yengeç’in çok paralar kazanmak istediği ve formülü bu sebeple paylaşmadığı olması oldukça muhtemel. Fakat ortaya çıkan yeni iddialar formülün gizli olmasının sebebinin bunlar ile sınırlı olmadığını ve sırrın aslında burgerin yengeç etinden yapılması olduğu yönünde.

Bu iddiaların ilk dayanağı, Bikini Kasabası’nda Bay Yengeç’ten başka yengeç bulunamaması. İddialara göre Bay Yengeç, kasabada yaşayan bütün yengeçleri öldürmüş ve burgerde kullanmıştır. Bu konu ile ilgili ayrıca şöyle bir Yengeç Restoran görseli bulunmaktadır.

İkinci dayanak ise Nickelodeon’un sızdırdığı yengeç köftesi tarifinde yer alan ‘1 lb. frozen imitation crabmeat‘ malzemesi. Yani yengeç çubuğu. Yengeç çubuğunun asıl malzemesi yengeç olmasa da Nickelodeon bunun ile beraber bir işaret vermiş olabilir.

Son ve en büyük dayanak ise, Bay Yengeç’in bir bölümde Yengeç Burger yedikten sonra söylediği; “İste benim tadımın neye benzediği” cümlesi. Bu cümle bile Yengeç Burger’in gizli sırrının aslında yengeç etinden yapılması olduğunu kanıtlamak için yeterli.


Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. yengeç burger Yengeç Burger, Yengeç Etinden Mi Yapılıyor? için yorumda bulun

    Yengeç Burger, Yengeç Etinden Mi Yapılıyor? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yengeç Burger, Yengeç Etinden Mi Yapılıyor? için ilk yorumu yapabilirsin.