Robert De Niro’nun Oynadığı Komedi Filmleri

Bu yazımızda siz okurlarımıza mafya rolleri ile izlemeye alıştığımız Robert De Niro'nun alışık olmadığımız komedi filmlerini sıralayacağız.

Mafya rolleri ile bilinen usta oyuncu Robert De Niro elbette ki her rolün altından kalkabilecek yeteneğe sahip. Fakat kendisi mafya rolleri ile tanındığı için komedi filmleri insanlar tarafından çok bilinmiyor. Biz de bu yazımızda siz değerli okurlarımız için Robert De Niro’nun oynadığı komedi filmlerini sıraladık.

Robert De Niro’nun Komedi Filmleri

Midnight Run – 1988

Komedi, aksiyon kategorisinde yer alan ve kıymeti çok bilinmeyen Midnight Run filmi parayla her şeyi satın alamazsın mottosunu konu alıyor. Robert De Niro, Charles Grodin, John Ashton, Dennis Farina ve Yaphet Kotto gibi kaliteli oyunların yanında yönetmen olarak Martin Brest’in yer aldığı Midnight Run’ı izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Mad Dog and Glory – 1993

Robert De Niro, Uma Thurman ve Bill Murray gibi kaliteli oyunculara sahip olan Mad Dog and Glory karşımıza komedi, drama kategorisinde çıkıyor. Filmde Robert De Niro ezik bir polis rolünü oldukça başarılı bir şekilde oynadığı ve izlemenizi tavsiye ettiğimizi belirtelim.

Analyze This – 1999

Başrolünde Robert De Niro’nun olduğu ve bir gangsteri canlandırdığı Analyze This, komedi türünde yer alıyor ve oldukça güldürücü detaylara sahip.

The King of Comedy – 1982

The Office dizisini izleyenlerin özellikle izlemesini tavsiye ettiğimiz The King of Comedy filminde Robert De Niro’nun oyunculuğu deyim yerindeyse arşa çıkıyor. Kara mizah ile de önce çıkan The King of Comedy filmini izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

The Intern – 2015

Yönetmen koltuğunda Nancy Meyers, komedi alanında son yıllarda çıkarılan filmlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Filmde e-ticaret devi yaratan bir kadını ve Robert De Niro’nun stajyer olarak yanında başlamasının ardından yaşadıklarını konu alıyor.

 

 


Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Robert De Niro’nun Oynadığı Komedi Filmleri için yorumda bulun

    Robert De Niro’nun Oynadığı Komedi Filmleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Robert De Niro’nun Oynadığı Komedi Filmleri için ilk yorumu yapabilirsin.