Post Apokaliptik Dünyada Geçen En İyi Oyunlar

Bu yazımızda evlerde sıkıldığımız bu günlerde can sıkıntısına birebir post apokaliptik dünyada geçen en oyunları siz okurlarımız için sıralıyoruz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bilim kurgu türü olarak oldukça sevilen post apokaliptik türünde çok daha fazla film, dizi ve oyun görmeye başladık. Bu yazımızda evde kaldığımız bu günlerde güzel vakit geçirmenizi sağlayacak post apokaliptik dünyada geçen en iyi oyunları sıralayacağız. Sıralamada yer alan seri oyunlarının en güncel olanını sıralamaya aldığımızı listemize geçmeden belirtelim.

Post Apokaliptik Dünyada Geçen En İyi Oyunlar

Metro Exodus – 2019

Metro 2033 ve Metro Last Light oyunlarının devamı olarak çıkan Metro Exodus, kıyamet sonrasında Rusya’da metroda yaşamaya çalışan insanları konu alıyor.

The Last of Us – 2013

Çıktığı an itibari ile oyun piyasasına damga vuran The Last of Us, Joel ve Ellie’nin dünyada herkesin zombiye dönüşmesinden sonra yaşadıklarını ele alıyor.

Fallout 4 – 2015

Fallout serisinin Fallout 4 oyunun konusu ise nükleer felaket sonrası sığınağa ulaşabilen insanların 210 yıl sonra dünyaya çıkışı ve yaşadıkları.

Dying Light – 2015

Harran’da geçen Dying Light oyununda zombi istilasına karşı mücadele veriyoruz. Çıktığı zaman büyük kitleler tarafından beğenilen Dying Light oyununun ikincisinin de yakın bir zamanda çıkması bekleniyor.

Mad Max – 2015

Sinema filmleri ile büyük kitlelere ulaşan Mad Max’in bilgisayar oyunu, çoraklık ve susuzluk ile mücadele edilen post apokaliptik bir dünyayı konu alıyor.

Horizon Zero Dawn – 2017

Görsel olarak çok başarılı olan Horizon Zero Dawn’da robotların egemenliği ele geçirdiği bir dünyada Aloy’u yönetiyoruz.

Post apokaliptik dünyada geçen en iyi oyunlar listesinde olması gerektiğini düşündüğünüz oyunları ve düşüncelerinizi yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz. İyi eğlenceler.


Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. post apokaliptik dünyada geçen en iyi oyunlar Post Apokaliptik Dünyada Geçen En İyi Oyunlar için yorumda bulun

    Post Apokaliptik Dünyada Geçen En İyi Oyunlar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Post Apokaliptik Dünyada Geçen En İyi Oyunlar için ilk yorumu yapabilirsin.