Luppo’lu Vatandaşa Ulaşıldı

Geçtiğimiz Cuma günü sosyal medyada viral olan Luppo'lu adama ulaşan Luppo yetkilileri konu ile ilgili açıklama yaptı.

Luppo’nun sahibi olan Şölen yönetimi, geçtiğimiz hafta sonu sokağa çıkma yasağı ilanının sonrasında elindeki Luppo ile fotoğrafı bulunan ve sosyal medyada viral olan vatandaşa ulaştı. İşsiz olduğu iddia edilen vatandaşın kendine ait iş yeri olduğu ortaya çıktı.

Luppo’lu Vatandaş İçin Şölen’de İş Verilsin Kampanyası Düzenlendi

Geçtiğimiz hafta sonu 30 büyükşehir belediyesi ve Zonguldak için aniden ilan edilen sokağa çıkma yasağı sonrası büyükşehirlerde ve Zonguldak’ta insanların ihtiyaçlarını karşılamak için market ve bakkallara akın ettiğini görmüştük. Marketlere akın eden insanların fotoğrafları sosyal medyada paylaşılırken bunlardan en çok dikkat çeken ve paylaşılanı ise elinde Luppo bulunan bir kişi olmuştu.

Sosyal medyada Şölen firmasının Luppo’lu vatandaşa iş vermesi için kampanyalar düzenlendi. Şölen yaptığı açıklamada görüntülerdeki şahısa ulaştıklarını fakat kendisinin işsiz olmadığını ve bir adet iş yeri olduğunu belirtti. Luppo satışlarının ise söylendiği gibi katlarca değil yaklaşık %20 arttığını açıkladı.


Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Luppo’lu Vatandaşa Ulaşıldı için yorumda bulun

    Luppo’lu Vatandaşa Ulaşıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Luppo’lu Vatandaşa Ulaşıldı için ilk yorumu yapabilirsin.