Karantina Sürecinde Netflix’in En Çok İzlenen 10 Dizisi

Netflix'in Mart ayında en çok izlenen 10 orijinal dizisi paylaşıldı. Listenin ilk sırasında Love is Blind yer aldı.

2019’un sonlarına doğru ortaya çıkan koronavirüs salgını sebebi ile dünya üzerinde insanların bir çoğu evinden çıkmıyor. Evinde kalan insanların yapmaktan keyif aldığı aktivitelerden birisi de dizi izlemek. En popüler dizi izleme platformlarından birisi olan Netflix’in Mart ayında en çok izlenen dizileri açıklandı.

Mart Ayında Netflix’in En Çok İzlenen 10 Dizisi

Çin’in Wuhan kentinde çıkan salgın sebebi ile dünya nüfusunun %30’undan fazlası evinden çıkmıyor. Bu izolasyon süreci içerisinde evde kalan insanların büyük kısmı zaman geçirmek amacı ile farklı uğraşlara yöneldi. Netflix üzerinden dizi ve film izlemek de bu uğraşlardan birisi. Yayın arama platformu Reingood Mart ayında 2 milyon kullanıcının yaptığı aramalara dayanarak en çok izlenen Netflix orijinal dizilerini paylaştı.

Listenin ilk sırasında 13 Şubat’ta yayınlanan realite programı Love is Blind yer alıyor. Love is Blind’ın oldukça fazla izlenmesinin sebebi olarak ise televizyonda yer alan versiyonlarında bulunan yıldızı sönmüş isimler yerine daha sempati duyulabilir kişilerin yer alması gösterildi. Listenin 2. sırasında Türkiye’de oldukça fazla popüler olan Elite yer alıyor. 3. sezonu 13 Mart’ta Netflix’te yayınlanan Elite’i Crash Landing on You ve Sex Education takip etti. Listenin tamamı ise;

 1. Love is Blind
 2. Elite
 3. Crash Landing on You
 4. Sex Education
 5. Stranger Things
 6. I Am Not Okay with This
 7. The Trials of Gabriel Fernandez
 8. Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
 9. Money Heist
 10. Better Call Saul

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Karantina Sürecinde Netflix’in En Çok İzlenen 10 Dizisi için yorumda bulun

  Karantina Sürecinde Netflix’in En Çok İzlenen 10 Dizisi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Karantina Sürecinde Netflix’in En Çok İzlenen 10 Dizisi için ilk yorumu yapabilirsin.