iPhone’ların Az Bilinen 3 Özelliği

Bu yazımızda sizinle iPhone'larda bulunan fakat az insan tarafından bilinen 3 özelliği sizinle paylaşacağız.

Dünya’nın en büyük teknoloji devlerinden birisi olan Apple’nin telefon modeli iPhone’lar dünyada en çok kullanılan telefonlardan birisidir. Apple’ı alanların kimisi güzel göründüğü için alırken kimise ise uzun süreler kullanılabildiği için alıyor. Biz ise bu yazımızda iPhone kullanıcılar için iPhone’ların az bilinen 3 özelliğini listeleyeceğiz.

iPhone’ların Az Bilinen 3 Özelliği

1- iPhone ile Aynı Anda 32 Kişi ile Video Konferans Yapabilirsiniz

Video görüşmeleri ülkemizde çokça kullanılan bir özellik olmamasına rağmen koronavirüs pandemisi sebebi ile evden çıkamadığımız bu günlerde sıkça kullanmaya başladığımız bir özellik haline geldi. iPhone telefonlarda bulunan FaceTime uygulaması ile 32 kişiyle aynı anda görüntülü konferans yapabilirsiniz.

2- Websitelerini PDF Yapabilirsiniz

iPhone telefon modelinizin size sunduğu bir diğer özellik ise ziyaret ettiğiniz websitelerini PDF olarak kayıt etmenize olanak sağlamasıdır. Bu özelliği kullanmak için ise Safari üzerinde websitesini açmanız ve paylaş butonuna bastıktan sonra PDF oluştur butonuna basmanız gerekmektedir.

3- iPhone’da Cümle Sonuna Nokta Koymanıza Gerek Yok

iPhone telefonunuz ile yazı yazarken cümle sonuna nokta koymak için noktaya basmanıza gerek yok. iPhone telefonlarda cümle sonuna nokta koymak için ekranın boş bir alanına sadece iki kere tıklamanız yeterli.


Etiketler: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. iPhone’ların Az Bilinen 3 Özelliği için yorumda bulun

    iPhone’ların Az Bilinen 3 Özelliği için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak iPhone’ların Az Bilinen 3 Özelliği için ilk yorumu yapabilirsin.