Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hakkımda

1979 yılında doğdum memurum ek olarak android uygulama tasarımı proje düzenleme ve web tasarımı seo konularında kendimi gelistirdim. Bu zamana kadar 2000 yılından başlamak üzere web tasarımı asp php html access adsense adwords vb yönlerde çalışmam oldu yazılım ile ilgili bir eğitim almadım devamlı olarak bilen birine danıştım veya kalan yarım eğitimimde mutlaka google danışarak sorarak sürekli araştırma yaparak öğrendim. tabi bilen birine danışmak ve ders almak bu süreci hızlandıracağına inandığım için  bilgilerimi sizlere aktarmak için bu alanda hizmet vermeye karar verdim

Merhaba arkadaşlar ilave.net sizler için Gündem Bilgi Teknoloji Genel Kültür Sinema Tarih Eğlence konularında sizleri bilgilendirmek gelişmelerden haberdar etmek kurduk. ilginç haberler sunmak için 1 Haziran 2020 günü devir alınarak içeriklerle özgün bir şekilde yoluna devam etmektedir. İlave.net sitemizde devamlı sizlere yararlı olacak haberlerin sunmaya dikkat edeceğiz.

Sitemiz ile ilgili sorun ve önerirlerde bulunmak için bizlere iletisim alanından ulaşabilir soru görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz, sizleri dinlemekten eleştirilerinizi kabul ederek daha iyi ve daha verimli hale gelmek için çalışmalarımıza devam etmek bizin için önemli bir husustur.

 

Saygılarımızla ilave.net

Yönetim Ekibi

M.Sadık İPEK