Hak Ettiği Değeri Görmeyen 3 Youtube Kanalı

Bu yazımızda Youtube Türkiye'nin tanınan fakat bizce hakettiği değeri görmeyen 3 kanalını sizinle paylaşacağız.

Youtube, insanların bu karantina günlerinde saatlerini geçirdiği bir sosyal platform. Bu platformda da diğerlerinde olduğu gibi hak ettiğinin çok daha fazlasını bulanlar ile hak ettiğini bulamayanlar var. Bu yazımızda Youtube Türkiye’de tanınmış olsa da bizce hak ettiği değeri görmeyen3 adet kanalı sizinle paylaşacağız.

3- Teneke Kafalar

Listemizin ilk sırasında bir oyun kanalı bulunuyor. Teneke Kafalar Youtube kanalı 482 bin takipçiye sahip. Fakat bu kanal oyun kanalı olmaktan ziyade bir eğlence kanalı olmaya aday. Oyunları alışılmışın dışında oynayan (Pubg – Pusu videoları) Suat ve Osman’ın maceralarını Teneke Kafalar Youtube kanalı takip etmenizi tavsiye ettiğimiz kanallardan.

2- Kıvanç ve Burak

Kıvanç ve Burak neredeyse tüm Türkiye’nin tanıdığı fakat Youtube üzerinde kaliteli işler çıkardığından haberi olmayan bir ikili. Bu ikili Yetenek Sizsiniz Türkiye’yi kazanması ile ünlendi fakat Youtube Türkiye’de sadece 350 bin aboneleri mevcut. İkili hoş muhabbetleri ve kaliteli içerikleri ile sizi videolarında tutmayı başarıyor. Kıvanç ve Burak takip etmenizi tavsiye ettiğimiz Youtube kanallarından.

1- Kamusal Mizah

Bu listenin en marjinal kanalı ise Kamusal Mizah. Kamusal Mizah kanalı kendine has espri tarzı ile oldukça kaliteli videolar ortaya çıkarıyor. Kamusal Mizah’ın tek problemi ise kanalın Youtube şifresini çok sık unutmaları. 246 bin abonesi bulunan Kamusal Mizah’ın hakketiğinin çok altında olduğunu düşünüyor ve takip etmenizi öneriyoruz.


Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hak Ettiği Değeri Görmeyen 3 Youtube Kanalı için yorumda bulun

    Hak Ettiği Değeri Görmeyen 3 Youtube Kanalı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Hak Ettiği Değeri Görmeyen 3 Youtube Kanalı için ilk yorumu yapabilirsin.